Червоний промінь

В Україні випав сніг, а циклон Relli несе дощі

У неділю, 18 вересня, погода на заході України суттєво змінилася. Як і передбачали синоптики, на горі Піп Іван у Карпатах мороз і випав перший сніг, розповіли на Facebook-сторінці Чорногорського гірського пошуково-рятувального посту. Наразі там хмарно, видимість обмежена, температура повітря – -1°С. Решті території України теж слід підготуватися до примх природи, адже циклон Relli вже поспішає до українців з південного заходу.

Синоптик Наталка Діденко попередила, що найближчими вихідними в Україні очікується дощова та вітряна погода з туманами та серпанками. “Серйозних дощів побільшає і охопить волога погода практично всю Україну – прискаче циклон Relli. Дощі місцями можуть бути сильними”, – написала Діденко. У суботу суха погода переважатиме на Волині та Рівненщині, Луганщині, Донеччині, Запоріжжі та в Криму. На решті території країни можливий періодичний невеликий або помірний дощ.

На Заході, як стало відомо, вже суттєво похолодшало. Там очікується максимально лише +7…+12°С. Найтепліше буде у південній частині – +24…+29°С.