Червоний промінь

Синоптики оголосили про тиждень “бабиного літа”

Вже найближчим часом в Україні очікується потепління. До нас завітає “бабине літо”, яке триватиме тиждень. Такими прогнозами потішила відомий синоптик Наталка Діденко. Її слова підтвердив інший прогнозист Віталій Постригань, хоча він і каже, що “літній” період почнеться на день пізніше.

“З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості «бабине літо»!”, – спрогнозувала Діденко. За її словами, цей період буде без дощів, із сухим повітрям, сонячними проясненнями, туманами та відносно теплим повітрям із температурою +14…+21°С.

Віталій Постригань натомість дає свій прогноз. На тлі зростання атмосферного тиску погода стабілізується, на вулиці потеплішає на 3-4°С, сказав синоптик. Також він не виключив, що цими днями можна чекати приходу довгоочікуваного “бабиного літа”. “Існує висока ймовірність антициклональної погоди, а отже, 6-10 жовтня природа може подарувати кілька погожих днів “бабиного літа”, якого ми були позбавлені у вересні. Справжня золота осінь”, – додав Постригань.