Червоний промінь

Символічний циклон “Стефанія” принесе потепління з понеділка

До України нарешті поступово приходить осіннє потепління. Першими його відчують на півдні, йдеться у прогнозі відомої синоптикини Наталки Діденко. Допис із втішною звісткою вона залишила у соцмережі Facebook. Так, за її словами, з понеділка настануть комфортні “плюси” – аж до +27°С.

Це пояснюється тим, що Україна опиниться між двома атмосферними утвореннями – антициклоном “Стефан” над східним Чорномор’ям та циклоном “Стефанія” над Скандинавією. “Ім’я Стефанія для всіх українців особливе. 26 вересня атмосферні фронти зумовлять у більшості областей періодичні дощі. У південній частині початок тижня буде сухим”, – написала Діденко.  Вітер очікується південно-західний, невеликий або помірний. На півдні та сході максимальна температура досягатиме +19…+24°С. На решті території впродовж дня передбачається +13..+18°С.

Синоптикиня додала, що на наступному тижні очікується дуже тепла погода – до +20…+25°С. У південній частині країни, на сході та місцями у центральних областях стовпчик термоментра показуватиме навіть +27°С. “На півночі та заході буде свіжіше, проте без якихось відчутних холодів. А ось дощі періодичні випадатимуть – стежте за новими прогнозами”, – підсумувала Наталка Діденко.