Червоний промінь

Шахраї “полюють” на родичів військових. Як вберегтися

Воєнний час не є завадою на шляху цинічних аферистів. Така пора навіть сприяє їм у винайденні нових схем, за допомогою яких можна обдурювати постраждалих від війни людей, насамперед літніх. Генштаб ЗСУ попереджає, що родичам військовослужбовців Збройних сил почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення.

Зловмисники пропонують за грошову винагороду “надати інформацію” про військового та “допомогти в визволенні з полону”. Особливо це стосується тих військовослужбовців, які потрапили в полон або вважаються безвісти зниклими. Окрім того, шахраї намагаються дізнатися особисті дані українських захисників.

В установі підкреслюють, що представники Збройних cил України або інших органів військового управління чи державних установ НЕ збирають кошти та НЕ вирішують питання звільнення з полону шляхом викупу. Тому такі дзвінки треба ігнорувати.

Раніше стало відомо, що на війні загинув уродженець села Лежиного. Бойові дії так чи інакше торкнулися кожної української родини, тож слід бути уважнішими до всіх незнайомців, хто пропонує хоч якусь допомогу.