Червоний промінь

Паста доктора Амосова – кращий спосіб зробити імунітет непереможним!

Паста Амосова – це унікальна авторська розробка, корисна для серця та імунітету. Цю суміш своїм пацієнтам прописував її творець, академік Амосов.
Микола Амосов, кардіохірург і академік, був відомий не тільки майстерно виконаними операціями і новими методами хірургічних втручань на серці. Своїм пацієнтам відомий лікар давав багато життєво важливих порад про користь фізичних вправ та здорового харчування.
Він створив рецепт унікальної пасти, що живить серцевий м’яз, зміцнює його та судини і підвищує імунітет. Вітамінна паста Амосова є джерелом вітамінів, антиоксидантів і мікроелементів, яких потребує серце і організм в цілому.
Ось далеко не повний перелік її достоїнств: зміцнює імунітет, серцевий м’яз і судини, підвищуючи їх еластичність; нормалізує кровообіг, живить серце та інші органи киснем; чинить протизапальну дію, забезпечуючи профілактику і лікування атеросклерозу; містить вітамін С, який допомагає в засвоєнні заліза.
Рецепт пасти Амосова:
Паста Амосова готується із суміші сухофруктів. Основу її складають мед, горіхи, лимони і поєднання сухофруктів, таких як інжир, курага, родзинки, фініки і чорнослив, багатих вітамінами, мінералами, ферментами, органічними кислотами, ліпідами та антиоксидантами.
Інгредієнти: курага – 250 г; родзинки (з винограду темних сортів) – 250 г; чорнослив сушений – 250 г; інжир – 250 г; волоський горіх – 1 стакан; лимон – 1 шт.; мед натуральний – 250 г.
Ось як її зробити:
Сухофрукти промити і пропустити через м’ясорубку або подрібнити в блендері. Горіхи очистити, розмолоти або подрібнити ножем. Лимони вимити, нарізати на шматочки, вийняти кісточки і перемолоти в блендері. Всі інгредієнти з’єднати, залити медом і перемішати. Зберігати в холодильнику (можна кілька місяців).