Червоний промінь

“Нова пошта” запровадила послугу “Посилка в кредит”

Постійні клієнти “Нової пошти” можуть скористатися новою послугою “Посилка в кредит”. Вона передбачає, що товар можна придбати в інтернеті, отримати його у відділенні, а вартість платити протягом року. Продавець же отримає всю суму коштів відразу після того, як замовник огляне посилку і підтвердить отримання. Детальніше про кредит на відправлення розповіли на сайті компанії.

Послугу може оформити лише замовник товару та лише у відділенні “Нової пошти”. Кредит надається на 12 місяців і лише на товари від 1000 грн. Його максимальний розмір розраховують кожному клієнту індивідуально. При цьому купувати треба обов’язково з післяплатою.

В компанії опублікували алгоритм дій для отримання кредиту:

 

  1. Замовити товар із післяплатою в будь-яке відділення “Нової пошти”;
  2. Оглянути посилку з товаром і повідомити оператора-касира про бажання забрати посилку в кредит;
  3. Подати оператору оригінали паспорта з пропискою та ідентифікаційним кодом (також можна надати документи через “Дію”).

Після успішної перевірки на номер клієнта приходить SMS із паролем для підписання документів в електронному вигляді. Його необхідно повідомити оператору-касиру. Після цього  можна забирати посилку. Оплачувати кредит потрібно щомісячно рівними частинами протягом року в будь-якій фінансовій установі або в тому ж таки відділенні “Нової пошти”. Існує й варіант дострокового погашення без додаткових комісій і доплат.

 

Аби скористатися послугою, необхідно: бути громадянином України віком від 18 до 65 років, бути активним клієнтом “Нової пошти” протягом останніх 6 місяців, мати гарну кредитну історію. Щоправда, уточнили в компанії, за користування кредитом сплачується комісія в розмірі 2% від суми позики на місяць та річна ставка 0,00001%.