Червоний промінь

Обласним і міським лікарням передали нову техніку

Керівництво Запорізької обласної державної адміністрації  та директор департаменту охорони здоров’я ЗОДА Олексій Кулинич сьогодні передали комп’ютерну техніку лікарням регіону.

15 закладів охорони здоров’я Запорізької області, при яких функціонують мобільні бригади з імунізації та центри вакцинації населення, отримали комплекти комп’ютерного обладнання для проведення кампанії з вакцинації від COVID-19.

Техніку було розподілено між областями України Міністерством охорони здоров’я в рамках реалізації програми “Поліпшення охорони здоров’я на службі людей”, відповідно до угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Медичним закладам Мелітополя, Бердянська, Новоуспенівки, Енергодару, Михайлівки, Поліг, Вільнянська, Гуляйполя  та Запоріжжя було передано технікe на суму 275 600 грн.

“Цього року ми доклали багато зусиль налагодженню роботи центрів масової вакцинації, а нові ноутбуки дозволять ще більше пришвидшити роботу медиків. Це ще один крок до покращення матеріальної бази медичної системи регіону в цілому.  Така діяльність системна, і вона суттєво просунулася цього року – капітально відремонтовано приймальні відділення по всій області, опорні лікарні отримали важке медичне обладнання, оновлено парк автомобілів швидкої допомоги, запрацював лінійний прискорювач і не тільки. Все це робимо для того, аби нашим медикам було комфортно працювати, а запоріжці отримували якісні послуги”, – зазначили в ЗОДА.