Червоний промінь

Українці відчули погіршення медичного обслуговування

Погіршення роботи системи охорони здоров’я з початку карантину помітила половина громадян України. Про це свідчать результати дослідження соціологічної компанії Active Group, повідомляє Інтерфакс-Україна у вівторок, 23 червня.
 
Опитування Active Group проводилося з 7 по 9 червня методом телефонного інтерв’ю. Опитали 1236 респондентів у всіх регіонах України, крім непідконтрольних територій і Криму. Дослідження – репрезентативне за віком, статтю та місцем проживання. Помилка вибірки не перевищує 2,8%.
 
За словами керівника компанії Олександра Познія, 28,4% опитаних вважають, що з початком карантину ситуація в системі охорони здоров’я трохи погіршилася, а на думку ще 21,4% – вона погіршилася значно.
 
При цьому 25,9% опитаних вважають, що з початком карантину ситуація покращилася, а 24,3% не змогли відповісти.
 
Також зазначено, що 34,6% опитаних українців позитивно і в цілому позитивно оцінюють перший етап медичної реформи. У той же час скоріше негативно або негативно перший етап реформи оцінили 46,4% опитаних.
 
Найбільше позитивних відгуків реформа отримала у респондентів у віці 30-39 років. Негативно до першого етапу медреформи відносяться опитані старше 50 років.