Червоний промінь

Облдержадміністрація передала ЗОКЛ новітнє медобладнання

Попри пандемію та обмежувальні заходи обласна влада, не збавляючи обертів, продовжує допомагати медзакладам області, повідомляє інформаційно-аналітичний портал “Vместе”. Не стала виключенням і  найбільша медустанова регіону – Запорізька обласна лікарня. Наразі тут продовжується глобальна реконструкція приймального відділення, куди будуть надходити «важкі» пацієнти, що потребують термінової діагностики та екстреної медичної допомоги.

«Коли порятунок іде на хвилини, правильно встановлений діагноз – головна умова для порятунку життя пацієнта. Тому обласна влада прийняла рішення забезпечити ЗОКЛ надсучасним діагностичним обладнанням європейського рівня – УЗД та рентген-апаратом», – повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ЗОДА Олексій Кулинич.

Новітній УЗД-апарат протягом лише 10 хвилин дозволяє діагностувати причину загрозливого стану та, як наслідок, у стислі терміни приймати рішення про операцію, реанімаційні дії тощо.

Не менш важливим діагностичним обладнанням, яке отримала Запорізька обллікарня, є система рентген-діагностики.  Вона задовольняє будь-які потреби (від надзвичайних ситуацій до травматичних патологій) і дозволяє проводити як загальні рентгенологічні обстеження, так і дослідження грудної клітини й діагностику кістково-суглобової системи. Апарат оснащений цифровою системою, яка забезпечує якісне зображення і максимально знижену дозу опромінення пацієнтів, а також дозволяє миттєво передавати інформацію вузьким спеціалістам. Це економить головний ресурс – час і дозволяє максимально швидко та якісно надавати пацієнту необхідну медичну допомогу.

Новітнє обладнання дасть можливість проводити діагностику прямо у відділенні екстреної медичної допомоги, а при необхідності одразу починати лікування. Це допоможе швидше приймати життєво важливі рішення та надавати допомогу пацієнтам, чиє життя знаходиться в небезпеці.