Червоний промінь

Львів’янка вдруге поборола рак завдяки місцевим лікарям

Львівські лікарі врятували молоду жінку, яка вдруге в житті боролася з раком. Успіхом медиків похвалилися у Першому медичному об’єднанні міста. Там розповіли, що 29-річна Марія (на фото з медиками – посередині) вперше звернулася до спеціалістів лікарні Святого Пантелеймона два роки тому. Її турбували болі у животі. Пройшовши повне обстеження, медики діагностували гостру кишкову непрохідність, яку спричинив новоутвір кишківника.

Лікарі провели операцію з видалення утвору з первинним відновленням безперервності кишківника. Далі дівчина отримала хіміотерапевтичне лікування, розказали в медоб’єднанні. Після цього вона проходила регулярні обстеження та дотримувалася усіх рекомендації лікарів-онкологів. Однак вже через рік на плановій КТ у жінки виявили нову злоякісну пухлину в шлунку.

Спеціалісти ІІ хірургічного відділення Центру хірургії провели пацієнтці ще одну операцію. Цього разу операційне втручання ускладнювалося проростанням пухлини в інші органи черевної порожнини. В результаті хірурги видалили Марії частину шлунку з новоутворенням, частину підшлункової залози, дванадцятипалу кишку, жовчний міхур та частину товстої кишки, уражені пухлиною. Операція пройшла успішно, кажуть медики. Потім Марія протягом шести днів перебувала у відділенні реанімації та інтенсивної терапії під пильним наглядом команди лікарів, зокрема лікарів-анестезіологів, які працювали над порятунком її життя в режимі 24/7.

“Ще два тижні пацієнтка проходила відновлення та подальше лікування у відділенні ІІ хірургії Центру хірургії. Зараз молода дівчина почувається краще та дякує лікарям за двічі врятоване життя. Хоча на неї чекає ще тривале лікування, та оптимізму вона не втрачає. Каже, що буде боротись, адже життя прекрасне”, – наголошують у Першому медоб’єднанні Львова.