Червоний промінь

Правоохоронці таки взялися за забруднювачів запорізького повітря

Правоохоронні органи почали “працювати” над підприємствами, які забруднюють атмосферу в обласному центрі. Так, обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 241 ККУ щодо забруднення повітря абразивним комбінатом та іншими підприємствами міста. Нацполіція вже проводить необхідні слідчі дії, повідомив секретар міськради, в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв. Таких дій довго чекали місцеві мешканці, котрим екологічна “діяльність” заводів досі заважає нормально жити.

Чиновник уточнив, що фахівці навіть розробили спеціальний алгоритм дій у разі виявлення фактів забруднення повітря – і вже пересвідчились, що він дієвий. “Ми отримали декілька звернень від мешканців Запоріжжя з вказанням конкретних вулиць, на яких ведеться діяльність, що призводить до виникнення такого сильного неприємного запаху. Після цього екологи та юристи міськради здійснили виїзди на місця, вказані у заявах, та провели перевірки”, – написав Куртєв.

До прикладу, за зверненням мешканки Шевченківського району було обстежено деякі невеликі підприємства на вул. М. Корищенка. Додатково вихїали на вул. Базову, 10. За цією адресою знаходиться одна з фірм, яка виробляє альтернативне паливо з лігніну. Тимчасовий міський голова зазначив, що на момент відвідування обладнання підприємства не працювало, тож в міськраді будуть пильно стежити за його діяльністю.

Робота з виявлення забруднювачів атмосферного повітря за вищевказаними адресами продовжується.