Червоний промінь

До Дня міста в Запоріжжі обладнали квіткову виставку

Традиційно до Дня міста у Вознесенівському парку проводять виставку квітів. Хоч у цьому році місцева влада вирішила відмовитися від проведення традиційної Покровського ярмарку, квіткові композиції все ж вирішили підготувати. Працівники КРБП “Зеленбуд” провдили підготовчі роботи протягом 5 днів, пише “Індустріалка”.

Всього в Вознесенівському парку до свят висадили близько 5 тисяч різних квітів. А ще близько 3 тисяч квітів – для декоративних композицій. Для того, щоб хризантеми довше радували городян, квіти висадили разом з бутонами, які будуть розпускатися ще протягом тижня.

У цьому році комунальники створили велику 3D-квітку з хризантем. По його периметру встановили підсвічування, а в центр – напис «Запоріжжя». Це найбільша композиція на цій виставці.

У парку також є багато яскравих локацій для дітей. Малюків точно порадують культові мультиплікаційні персонажі Губка Боб і Патрік, пряникові чоловічки і карусель з квітковими конячками. Ще одна родзинка цього року – локація з музичними інструментами. Тут є гітара, саксофон, барабани. На тлі яскравих локацій кожен може відчути себе справжнім артистом.