Червоний промінь

Святкове містечко на Хортиці буде інтерактивним

Керівництво Запорізької ОДА на чолі з головою О. Старухом здійснило візит до «Козацького кола» на Хортиці – майбутньої головної новорічної локації Запоріжжя. Зараз там ведуться роботи зі встановлення елементів декору, а також продовжується монтаж резиденції святого Миколая.

Ілюмінація, гірлянди, сцена, фотозона, фуд-корти та ще багато іншого – все це можна буде побачити на локації в святкові та вихідні дні. «Таким гарним це місце ще ніколи не було. Все зроблено для того, щоб батьки з дітьми могли приїхати сюди і відпочити. Дуже важливо заохочувати жителів Запоріжжя та туристів відвідувати Хортицю не лише влітку, а й взимку», – вважає f’О. Старух.

Новорічне містечко на «Козацькому колі» розпочне працювати з 17 грудня до 16 січня. На святкову програму гості локації зможуть подивитися в вихідні з 12:00 до 18:00. З 12-ї до 14-ї години на великому екрані показуватимуть казки та мультфільми, з 14:00 на сцені виступатимуть запорізькі театри та «родзинка» свят – фіналісти шоу «Голос країни».

Особливість цьогорічних святкувань в повному інтерактиві зі звичайними людьми. За словами директора КЗ «Перлина Хортиці» Руслана Тупилка, будуть залучені аніматори, котрі ходитимуть серед людей і розважатися разом з ними. Для найменших відвідувачів новорічного містечка буде відкрита резиденція святого Миколая. «Діти зможуть поспілкуватися та зробити фото з чарівником, а біля його будиночку – написати та передати йому листа. Окрім цього, на площі буде святкова дискотека для дітей, прогулянки на конях, а також фуд-корти з великою кількістю дитячої їжі», – описав він заходи, які плануються. Організатори впевнені: і дорослі, і малі відчують максимальне свято, побувавши в центрі неймовірної зимової казки.

Для зручності гостей міська влада організувала додатковий транспорт, що доставлятиме їх до «Козацького кола». У вихідні та святкові дні автобуси вирушатимуть з проспекту Металургів кожні 10 хвилин з 12:00 до 21:00. Окрім того, як зазвичай, буде працювати тролейбус № 1.