Червоний промінь

До кінця року в регіоні висадять майже 100 тис. дубів

У Запорізькій області з’явиться нова дубовий гай на 15 гектарах. По всій області в 2021 році планують висадити дерева на площі 1000 га. Всього збираютсья висадити 90 тис. сіянців дуба звичайного, повідомляє портал “Акцент” .

Всього на площі 15 га планується висадити 90 тис. сіянців дуба звичайного, передає офіційний сайт Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

«У планах по всій Запорізькій області в 2021 році висадити дерева на площі 1000 га, – зазначив перший заступник міністра Мінприроди Богдан Боруховський. – Створення нових лісових насаджень в Запорізькій області – це, без перебільшення, цінний внесок в «казну» лісового фонду, адже ліси – це не тільки економічні та рекреаційні ресурси, але і важлива екологічна система, яка суттєво впливає на стан навколишнього середовища, а отже і на здоров’я і якість життя кожного українця ».

Кожен житель Запорізької області може допомогти своєму регіону у висадці дерев. Для цього достатньо зареєструватися на висадку в обраному лісгоспі на сайті «Зелена країна».