Червоний промінь

Запорізький край заспівав на «Голосі країни»

На телеканалі 1+1 розпочався новий сезон вокального шоу «Голос країни». Конкурс завжди був багатий на яскраві та потужні голоси і славився географічним розмаїттям учасників. В цьому сезоні етап «сліпих прослуховувань» пройшли одразу три вокалісти з Запоріжжя та області. Місцеві співаки намагалися вразити зіркових суддів: Потапа, Надю Дорофєєву, Олю Полякову, Святослава Вакарчука. До їх складу цього року долучилися солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька з підприємцем Андрієм Мацолою – команда «Другого шансу».

Марія Сур. Юна школярка з Запоріжжя, якій всього 17 років, з перших секунд перебування на сцені 2 випуску заінтригувала усіх суддів сильним вокалом. Вона зростає у звичайній робочій сім’ї, але з 8 років прагнула стати великою артисткою, брала участь у різних конкурсах. Марія виконала на проєкті пісню Survivor та розвернула трьох суддів – Потапа, Полякову та  Дорофєєву. Після дзвінків суддів до своїх рідних та суперечок дівчинка все ж обрала Надію.

Gera Gerc. Радіоведучий із Запоріжжя, який працює на станції «Хіт ФМ». Він вирішив заявити про свій голос – не такий, який щодня чують його слухачі, а незнайомий навіть для його друзів. На сцені він виконав авторську пісню «Кто где?» у молодіжному жанрі реп та відразу зацікавив усіх чотирьох суддів. Але ведучий все ж став учасником команди Потапа.

Максим Бородін. 36-річний чоловік із м. Вільнянськ, заручившись підтримкою трьох доньок і дружини, відправився на «сліпі прослуховування». Музикант і за сумісництвом ведучий зіграв на гітарі та чудово виконав ліричну пісню «Прятки». Він розвернув крісла Святослава Вакарчука, Олі Полякової та Потапа. Поки він був у роздумах, заспівав власну пісню українською мовою, яка дуже сподобалась суддям, а Вакарчук навіть підбіг до синтезатора, аби підіграти йому. Зрештою, Бородін пішов до Вакарчука.

Побажаємо удачі запорізьким вокалістам в наступних етапах конкурсу!