Червоний промінь

Відома дата фіналу Нацвідбору на “Євробачення-2023”. Його проведуть в укритті

Фінал Національного відбору на наймасштабніший пісенний конкурс “Євробачення-2023” відбудеться в суботу, 17 грудня. Зважаючи на події в Україні, претенденти покажуть свої виступи в укритті. Анонс події опублікували на сторінці Євробачення в Україні, передає інформагентство УНІАН.

Виробництвом телеверсії фінальної частини Нацвідбору займатиметься переможець конкурсу – ТОВ “СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН”. Передбачається, що захід все одно буде видовищним для глядачів. В повідомленні сказано, що виробник зобов’язаний забезпечити:

  • сценічне рішення, режисерське бачення;
  • проведення репетицій;
  • передача прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного Мовлення.

Конкурс “Євробачення” в 2023 році мав відбутися в Україні, бо в 2022 році перемогла українська група Kalush Orchestra з піснею Stefania. Але через війну, почату Росією, організатори вирішили не ризикувати. “Євробачення-2023” проведуть в британському Ліверпулі від імені України. Перший півфінал відбудеться на “Ліверпуль-арені” 9 травня, другий – 11 травня. Грандфінал заплановано на 13 травня.

Росію до участі в конкурсі не допустили. Низка інших країн самі відмовилися від участі: Андорра, Словаччина, Люксембург, Монако, Болгарія, Чорногорія, Північна Македонія, Боснія і Герцеговина.