Червоний промінь

Обласна філармонія відкрила сезон концертом просто неба

У суботу, 11 червня, у Запоріжжі відкрили літній сезон концертів. Музиканти Запорізької обласної філармонії здивували глядачів не лише композиціями класичної та народної музики, а й інструментальним виконанням сучасних хітів та джазом, розповіли на офіційному сайті ЗОВА.

Пісня віками супроводжує українців впродовж усього життя. І навіть у складні часи наш народ стоїть пліч о пліч, співаючи та перемагаючи ворогів. Сам концерт пройшов під гаслом “Ми із Запоріжжя, ми із України”.

На початку артисти філармонії, а разом із ними і всі присутні, заспівали гімн України та “Ой у лузі червона калина”, яку сьогодні переклали на десятки мов світу і співають всюди. 

Директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко розповів, що за ініціативи Запорізької обласної військової адміністрації проводяться концерти, які мають на меті підняти бойовий дух захисників та мирних мешканців. Посадовець  подякував музикантам за їх роботу.

“Понад три місяці наші сини, дочки та батьки ціною власного життя на фронті виборюють майбутнє для країни. Збройні Сили вигнали ворога з Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, боронять Україну на Донеччині та Луганщині, просуваються в Запорізькому  та Херсонському напрямках. У кожного свій фронт. У працівників культури фронт на сцені. Я дякую філармонії та всім колегам, які дарують українцям щастя та відпочинок”, – сказав він.

Також чиновник розповів, що за три місяці музиканти провели велику кількість концертів для тимчасово переміщених осіб та військових, а тепер учасники обласної філармонії вирішили порадувати і містян. Такі концерти будуть періодично відбуватися у різних локаціях Запоріжжя.

“Музика завжди була поруч з українцями і надихала на перемогу. Ми вже провели 35 концертів для воїнів ЗСУ, представників Національної гвардії та переселенців, і дуже радіємо, що тепер можемо порадувати музикою і самих запоріжців. Не залишаємо роботу. В планах працювати кожен тиждень на різних локаціях. Ця ідея належить Департаменту культури та інформаційної політики  Запорізької обласної військової адміністрації, за що ми їм щиро вдячні. Разом до перемоги!”, – розповіла директорка Запорізької обласної філармонії Ірина Конарєва.