Червоний промінь

На Хортиці почалося оновлення інфраструктури – Тимошенко

В ході реалізації програми «Велика реставрація» влада буде допомагати в реставрації об’єктів культурної спадщини не тільки Міністерства культури, а й інших міністерств, а також об’єктів місцевої влади. На цей час, зокрема, за програмою «Велика реставрація» вже почалося масштабне оновлення інфраструктури острова Хортиця. Про це в ході форуму “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм” повідомив заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, передає Офіс Президента.

“На острові Хортиця багато потрібно робити. Це фактично магніт України. У нас там великі плани, і в цьому році багато чого буде зроблено – оновимо парк, зробимо логістику в парку, спортивні об’єкти, музеї. І, до того ж, там проходить міст – Запорізький, який вже будували 15 років і ніяк не могли побудувати. Ми закінчимо його в цьому році”, – сказав Тимошенко.

Зараз, за ​​даними Тимошенка, на Хортиці вже йде будівництво музею для експонування човнів-чайок, як тих, що вже підняті з дна Дніпра, так і для тих, які ще належить підняти.

“Оновлення інфраструктури острова є окремим великим проєктом в рамках програми “Велике будівництво”, – уточнив заступник голови Офісу Президента.

За його словами, масштабні будівельні та реставраційні роботи в рамках «Великої реставрації» на багатьох об’єктах по всій Україні мають розпочатися вже протягом найближчих місяця-двох.

Раніше Тимошенко назвав й інші об’єкти «Великої реставрації», серед яких, в тому числі, Чорнобильська зона, будівництво гірськолижних курортів у Львівській та Закарпатській областях, а також спорудження великого готелю біля Морського вокзалу в Одесі та оновлення набережної.