Червоний промінь

Запорізька область отримала 144 млн грн на об’єкти інфраструктури

Минулого тижня бюджетний комітет Верховної Ради погодив виділення Запорізькій області 144,4 млн. грн. із Державного фонду регіонального розвитку. Про це на пресконференції розповів голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Він зазначив, що кошти отримали всі райони та найбільші громади області. До кінця року всі об’єкти, що будуються за рахунок цих ресурсів, мають завершити та здати в експлуатацію. 

Фінансування виділено на добудову басейну у Вищій школі спортивної майстерності (39,8 млн грн), капремонт та тепломодернізацію школи-інтернату № 7 (2,5 млн грн), капітальний ремонт дитсадків в Бердянську та Мелітополі (18,1 та 21,1 млн грн відповідно), реконструкцію стадіонів у Василівці та Комишувасі (11,1 та 1,7 млн грн),  завершення ремонту гімназії «Інтелект» у Кушугумі (5,4 млн грн), модернізацію водогонів – на Бердянськ (7,9 млн грн), «Вільнянськ-Новомиколаївка» (11,7 млн грн) та на Розівку (9,3 млн грн). Вперше за роки незалежності у с. Лазурне на Мелітопольщині побудують нову зрошувальну систему (14,5 млн грн). Також буде погашено кредиторську заборгованість за минулі роки. 

“Фінансування отримали перехідні об’єкти з минулого року, а також ті громади, які подали добре підготовлені та по-справжньому соціально-значущі проєкти. Прошу всі інші громади брати приклад”, – підкреслив Олександр Старух.