Червоний промінь

Військовим підвищать зарплати: прем’єр анонсував пропозиції

Кабінет Міністрів найближчими днями презентує свої напрацювання щодо підвищення грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ. Про це під час засідання уряду заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Стосовно підтримки нашого війська, підтримки наших військовослужбовців, їхнього грошового забезпечення – це буде презентовано найближчим часом. Ми завершуємо роботу зараз над рядом пропозицій урядових, народних депутатів – все це комплексно буде запрезентовано найближчі дні. Тому прохання дочекатись, ми зробимо таке представлення таких ініціатив», – повідомив прем’єр.

Наприкінці 2021 року Президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким Кабінет Міністрів має забезпечити з 2023 року мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України (крім військовослужбовців строкової військової служби) на рівні не менше двократного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року. Уряд також до 30 червня 2022 року повинен внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт, спрямований на удосконалення системи грошового забезпечення військовослужбовців з урахуванням найкращого досвіду провідних іноземних держав.