Червоний промінь

Кабінет Міністрів зобов’язали змінити Бюджет-2021

Верховна Рада зобов’язала Кабінет Міністрів протягом місяця внести в парламент зміни до Держбюджету на 2021 рік, які передбачають збільшення витрат на субсидії. Проєкт постанови підтримали 337 нардепів на засіданні у четвер, 28 січня.

Тепер Кабмін в місячний термін повинен також “вивчити питання та подати пропозиції щодо внесення змін до законодавства з метою завершення опалювального сезону 2020-2021 рр. на основі системи надання житлово-комунальних послуг населенню, що діяла до 1 січня 2021”.

Уряду рекомендують вдосконалити механізм підтримки вразливих споживачів в частині відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Також депутати радять Кабміну встановити окремий тариф для споживачів, які протягом місяця використовують до 100 кіловат електроенергії, а також внести зміни в фіксовані ціни на електроенергію “з метою встановлення окремого тарифу на електричну енергію, що відпускається населенню для будинків, обладнаних опалювальними електроустановками і негазифікованих будинків , за обсяг, спожитий до 3000 кВт / год на місяць (включно)”.

Також Кабміну радять переглянути соціальні нормативи, необхідні для отримання субсидій.