Червоний промінь

“Теплові мережі” закупили каву на ₴113 тисяч: “цікавий” тендер перевірять

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух доручив перевірити обґрунтованість та законність тендерних закупівель концерну “Міські теплові мережі”. Про це він повідомив у своєму офіційному Telegram-каналі 4 липня, передає “Суспільне”.

Днями в місцевих ЗМІ з’явилася інформація, що концерн “Міські теплові мережі” Запорізької міської ради оголосив тендер на закупівлю 150 кг кави на суму в 113 тис. грн. Відповідний конкурс концерн оголосив через сайт закупівель Prozorro. Журналісти звернули увагу на підозрілу деталь: під час аукціону комунальники обрали переможцем приватну фірму, що надала найдорожчу пропозицію, відхиливши при цьому 3 найдешевші пропозиції.

“Ще б можна було зрозуміти, якби керівництво комунального підприємства закупило за свої, зекономлені на преміях, гроші тушонку для бійців Запорізької бригади тероборони. Але я відмовляюся розуміти, чому запорожці повинні оплачувати керівникам тепломереж арабіку зі смаком груші та шоколаду”, – пише очільник ЗОВА.

Сьогодні, 4 липня, в ЗОВА відбулася апаратна нарада, на якій розглянули, зокрема, питання “смачного” тендеру. Старух доручив директору департаменту ЖКХ Віталію Литвиненко провести відповідні перевірки. “Не тільки обґрунтованості таких «капітальних вкладень», але, що головне, їх законності. Смачного!”, – написав губернатор в Telegram.