Червоний промінь

Герой України, гендиректор “Нібулону” Олексій Вадатурський загинув внаслідок обстрілу

Сьогодні, 31 липня, внаслідок ворожого обстрілу міста Миколаєва, у власному будинку загинув Герой України, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Опанасович Вадатурський разом зі своєю дружиною Раїсою Михайлівною. Страшну звістку опублікували на офіційній сторінці компанії.

Як і належить справжньому Герою та патріоту України, Олексій Вадатурський увесь час залишався у рідному Миколаєві та допомагав місту під час війни. “Він завжди вірив в Україну і спрямовував власні зусилля на її розвиток та процвітання. Своїм прикладом він не раз доводив, що будь-яка ідея, яка має значення для суспільства і для України, якщо за неї боротися, – буде реалізована. Тож сьогодні для кожного українця в боротьбі за наше вільне і мирне європейське майбутнє є пророчим головний девіз родини Вадатурських – “Не здавайся”.

У цей скорботний день не стало значної частини кожного з нас”, – зазначається в повідомленні. Зазначено, що господарська діяльність товариства продовжується в штатному режимі.
 
Співчуття з приводу загибелі Олексія Вадатурського висловив президент Володимир Зеленський. Він зазначив, що компанія “Нібулон”, яка є ровесницею незалежної України та налічує близько 7 тисяч працівників, перебудовувала сучасний цивілізований ринок зерна в країні, створивши найпотужнішу розвинену мережу елеваторів та річкових перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одночасного зберігання понад 2,25 млн тонн. Компанія також успішно відроджує судноплавство на Дніпрі та Південному Бузі, повертаючи цим річкам славу найбільших транспортних артерій країни. “Олексій Вадатурський та його компанія ніколи не боялися викликів і у своїй діяльності керувалися любов’ю до рідного краю. Надихаючись самі, надихали й інших на шлях розвитку та завжди були прикладом для наслідування. За вагомий особистий внесок у зміцнення потенціалу агропромислового комплексу Олексію Вадатурському присвоєно звання Героя України з врученням ордена Держави”, – сказав Зеленський.
 
Олексій Опанасович надихав своєю щирістю, завзяттям, безпрецедентним ставленням до власної справи та невичерпною жагою до життя, що надихало тисячі колег, партнерів, підприємців і молоде покоління. Висловлюємо щирі співчуття всій родині Олексія Опанасовича. Увесь семитисячний колектив компанії ТОВ СП «Нібулон» та вся Україна зазнали непоправної втрати. Вічна пам’ять та слава Герою України!