Червоний промінь

Українські підприємства почали новий сезон цукроваріння

На переробних підприємствах агропромислового холдингу “Астарта” стартував новий сезон цукроваріння. 16 вересня переробку цукрових буряків розпочали два цукрові заводи компанії. У третій декаді та на початку жовтня будуть запущені ще три, повідомили на сторінці “Астарти” в Facebook. Минулого року сезон офіційно розпочався 21 серпня.

Загалом у новий переробний сезон, як і минулого року, увійдуть п’ять цукрових заводів агропромхолдингу. У компанії розповіли, що підприємства повністю готові до роботи. Крім капітальних ремонтів, реалізовані й програми з енергозбереження – реконструкція випарної станції та теплової схеми, заміна схеми сушіння жому з газу на пелети рослинного походження. Директор з переробки продуктів c/г виробництва Євген Садовий уточнив: усі заходи спрямовані на підвищення енергоефективності і якості продукції, стабільності і ритмічності переробки сировини впродовж всього сезону.

Водночас аграрні підприємства агропромхолдингу продовжують збирання цукрових буряків. Загальна площа під культурою – 32,5 тис. га.

В “Астарті” очікують гарний врожай. “Фітосанітарний стан буряку задовільний. Якісні показники різняться в залежності від регіону: на Заході вища врожайність, на Полтавщині  цукристість, але по виходу цукру це дасть паритетний результат. Умови збирання важкі – щодня ідуть дощі. Втім, всі налаштовані на ефективну роботу, бо розуміють, що потрібно захистити продовольчий фронт і максимально допомогти ЗСУ на шляху до Перемоги”, – прокоментував директор з с/г виробництва агропромхолдингу Вадим Скрипник.